Kategorie

Producenci

Newsletter

Tatrzański Park Narodowy 1:25 000

Mapa turystyczna TPN w skali 1:25 000. Edycja 2015-2016

Więcej szczegółów

ISBN 978-83-87873-05-9

9,49 zł

Mapa Tatrzańskiego Parku Narodowego w skali 1:25 000 jest naszym wiodącym produktem. Od I wydania zyskała olbrzymią popularność i uznanie, zarówno wśród fachowców, sprzedawców jak i użytkowników. Jest najbardziej szczegółową mapą Tatr polskich, których obszar udało się zmieścić na pojedynczym arkuszu papieru.
Legenda zawiera rekordową liczbę ponad 110 znaków. Na mapie zamieszczono przebogate nazewnictwo wg opracowań Witolda Paryskiego oraz numerację szlaków wg przewodników J. Nyki. Na obszarze Słowacji wszystkie nazwy posiadają polskie odpowiedniki. Plastyczne cieniowanie i rysunek rzeźby bardzo realistycznie oddają ukształtowanie terenu. Siatka do GPS, winietki roślin oraz zwierząt, czasy przejść i wiele innych informacji sprawiają, że mapa może być używana przez wszystkich.
Informator na odwrocie naszej mapy jest unikatowy na skalę światową, z uwagi na bogactwo i zróżnicowanie. Oprócz informacji czysto geograficznych o pasmie górskim, są opisy wszystkich schronisk tatrzańskich wraz z fotografiami. Plan Zakopanego, schemat szlaków, zasięg telefonów komórkowych, informator turystyczny, liczne fotografie krajobrazów oraz sylwetki ptaków w locie uatrakcyjniają tekst. Nowością są rysunki drzew tatrzańskich i chmur oraz wielkie panoramy z Kasprowego Wierchu i Starorobociańskiego.

  • Skala 1:25 000

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

PayPal