Mapa kodów pocztowych, Bieszczad, Tatr, Karkonoszy, Niemiec - sygnatura.com.pl

No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out

Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

Mapy - Sklep internetowy SYGNATURA

Sklep internetowy SYGNATURY oferuje różnorodne pozycje kartograficzne, od map samochodowych począwszy (np. mapa Niemiec), a kończąc na wąskospecjalistycznych jak np. mapa kodów pocztowych. Znajdują się tu nie tylko pozycje własne. Sprzedajemy także mapy, atlasy, przewodniki i książki innych wydawców. Wśród kilku kategorii szczególnie jedna jest w sklepie prezentowana bardzo bogato. To mapy górskie. Turystyka górska zawsze była dla nas najprzyjemniejszą formą rekreacji i dlatego od początku działalności w kręgu naszych zainteresowań wydawniczych znajdują się polskie góry. Zajmują one niespełna 5% powierzchni kraju. Największe są Karpaty ponad 10500 km2, później Sudety 2700 km2, a na końcu Góry Świętokrzyskie blisko 1700 km2. Koncentrujemy się na dwóch pierwszych z racji ich popularności wśród polskich turystów.

Karpaty ze swoimi pasmami: -Tatry-Pieniny-Beskid Śląski-Beskid Mały-Beskid Makowski-Beskid Żywiecki-Beskid Wyspowy-Gorce-Beskid Sądecki-Beskid Niski-Bieszczady pod względem powierzchni i wysokości nad poziom morza dominują wśród gór polskich. Każde z pasm ma swoją mapę: mapa Tatr występuje w kilku mutacjach skalowych i zasięgowych, od szczegółowej Orlej Perci w skali 1:5 000 po ogólniejszą samochodową Dookoła Tatr w skali 1:100 000. Zdarzają się tytuły dwuskalowe takie jak np. mapa Bieszczad w skali 1:500 i 1:75 000.

Sudety stanowią drugi obszar naszych zainteresowań. Dla wszystkich sudeckich pasm: -Karkonosze-Góry Izerskie-Góry Kaczawskie-Rudawy Janowickie-Góry Wałbrzyskie-Góry Kamienne-Góry Sowie-Góry Bardzkie-Góry Stołowe-Góry Bystrzyckie-Góry Orlickie-Masyw Śnieżnika-Góry Bialskie-Góry Złote-Góry Opawskie wydaliśmy mapy w jednolitej skali 1:50 000. Najważniejszą wśród nich jest mapa Karkonoszy na której znajdują się Śnieżka i Szrenica – najwyższe szczyty polskiej części Sudetów.